Logo kampanii Noc bibliotek 2021

Noc Bibliotek w naszej Bibliotece

W październiku przypada ogólnopolska Noc Bibliotek, która w tym roku przebiega pod hasłem CZYTANIE WZMACNIA. Z tej okazji nasza Biblioteka organizuje niespodziankę dla najmłodszych. Chętne dzieci, do 12 roku życia, zapraszamy 8 października od godziny 18:00 na cykl zabaw i warsztatów. Wspólnie tworzyć będziemy ekologiczną grę planszową pod hasłem W świecie Trurla i Klapaucjusza oraz przeprowadzimy szarady i łamigłówki pt. Figle króla Baleryona. Będziemy również tworzyć lapbook’i oraz szyć materiałowe poczwary na wzór Smoka Bazyleusza. Wszystko w nawiązaniu do twórczości Stanisława Lema, który jest jednym z patronów roku 2021. Więcej informacji pod numerem telefonu 32 612 13 98 wew. 106. Ilość miejsc ograniczona! Zachęcamy do wspólnej zabawy!