Nowe koszulki dotarły do Biblioteki

Ekipa z Biblioteki w Trzebini melduje gotowość do akcji! Dotarły do nas koszulki promujące projekt „BLISKO – Biblioteka dobra na wszystko”. Prezentują się wspaniale i od teraz będą nam towarzyszyć na wszystkich wydarzeniach, które w ramach projektu będziemy organizować na rzecz lokalnej społeczności. Mnóstwo ciekawych atrakcji przed nami!

Koszulki zakupione zostały w ramach konkursu dotacyjnego BLISKO (2024 – 2025), w którym naszej Bibliotece udało się pozyskać środki na przeprowadzenie wielu ciekawych działań w środowisku lokalnym. Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.