O byciu uczciwym wobec siebie

Wczoraj po raz kolejny spotkaliśmy się w Bibliotece w ramach Klubu Zdrowia, by tym razem porozmawiać o „sile negatywnego myślenia”. Prelekcję poprowadziła Agata Radosh, promotor zdrowia i pedagog, prezes Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia – Sięgnij Po Zdrowie. Prelegentka przyjechała do nas aż z Poznania, by opowiedzieć słuchaczom o wpływie zdrowia psychicznego na zdrowie fizyczne, niebezpieczeństwach toksycznej pozytywności, a także o tym, że warto odważyć się zajrzeć do „pokoju na końcu korytarza” i zmierzyć z negatywnymi emocjami oraz wypieraną z pamięci przeszłością.

Na kolejnym Klubie Zdrowia widzimy się po wakacjach. Poinformujemy o szczegółach wrześniowego spotkania, a na razie zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dnia wczorajszego.