Książki

Od 21 lutego – wolny dostęp do półek!

Czytelnicy od 21 lutego w naszej Bibliotece ponownie będziecie mogli sami wybierać książki! Pamiętać należy jednak o zasłanianiu ust i nosa oraz o dezynfekcji rąk. Przestrzegać należy również limitów wyznaczonych w agendach. Do Wypożyczalni Popularnonaukowej wejść może jednocześnie 6 osób. Do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży – 6 osób. Do Wypożyczalni Beletrystycznej – 4 osoby. Do Czytelni. Informatorium Regionalnego i Medi@teki – po 3 osoby. W dwóch ostatnich agendach można będzie korzystać z komputerów, ale po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu 32 612 13 98 wew. 104 lub 107 i przy limicie czasowym 15 minut. Pamiętać należy również o zachowaniu odstępów od 1,5 m do 2 m na korytarzach pod drzwiami agend.