Kolaż zdjęć ze spotkania Klubu

Początek wakacji w Klubie Czytelniczym

Dzieci radują się pierwszymi dniami wakacji, dorośli myślą już o urlopach, a Klubowicze „Książki i Kawy” ani myślą się rozleniwiać i wciąż z werwą dyskutują. O książkach oczywiście. Wczoraj na klubowym stole jak zawsze wszystkiego po trochu: świetny reportaż poruszający temat niepełnosprawności, powieści o trudnych relacjach w rodzinie, zabawny romans z nutką pikanterii, sensacyjna powieść z historią w tle, a także kultowa wśród czytelników saga, której zwieńczenia niedawno się doczekaliśmy. A w dyskusji rozmaite wątki, od problemów komunikacji miejskiej, przez autorów tak popularnych, że wyskakują z lodówek, aż po przejmowanie schedy po zmarłych pisarzach. Klubowicze jednogłośnie postanowili, że w wakacje spotykamy się i kontynuujemy dyskusję; zatem na następne spotkanie Klubu Czytelniczego zapraszamy już 27 lipca. Tym razem, w związku z krótszymi godzinami pracy Biblioteki w okresie letnim, spotykamy się o godz. 16:00.