Obrazek files/mbp/img/rozne/Kola%C5%BC-projekt.png

Podziękowanie za współpracę

Dziękujemy wszystkim szkołom z terenu gminy Trzebinia za udział w projekcie „Pamiętajcie o Solidarności”, dofinansowanym ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego. Fundusz Patriotyczny – Edycja „Niepodległość po polsku” - Priorytet I. Podziękowanie kierujemy również do projektodawców, dzięki którym możliwa była realizacja wszelkich zaplanowanych działań.

Równocześnie informujemy nauczycieli, że będą mogli korzystać ze wsparcia naszej Biblioteki także po zakończeniu projektu, w nowym roku szkolnym. Nadal będzie się można umawiać na prelekcje historyczne – zarówno na terenie szkoły, jak i w sali konferencyjnej MBP, gdzie znajduje się kolekcja oryginalnych artefaktów solidarnościowych. Wersję elektroniczną zestawu dydaktycznego dla nauczycieli można pobrać na stronie internetowej Biblioteki oraz w zakładce „Regionalia”.