Projekt "Na pomoc zwierzętom"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka wraz z Fundacją „Przyjaciółka” serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w projekcie „Na pomoc zwierzętom”. Jego założeniem jest pomoc zwierzętom bezdomnym, porzuconym i skrzywdzonym. Pomagamy w dwóch formach. Poprzez szycie legowisk i maskotek dla zwierząt w trakcie zajęć w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży oraz poprzez zbiórkę rzeczy, które pomogą zwierzakom przetrwać zimę. Więc jeśli macie zbędne koce, ręczniki, prześcieradła czy stare ubrania; jeśli możecie podarować makaron, ryż lub suchą i mokrą karmę dla pupili to zapraszamy do naszej Biblioteki! Powstałe podczas warsztatów prace oraz zebrane rzeczy przekażemy lokalnym stowarzyszeniom pomagającym zwierzętom!