Cykl pięciu bezpłatnych spotkań edukacyjnych O finansach w bibliotece

Projekt O "Finansach w Bibliotece"

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka przystąpiła do 6 edycji projektu „O finansach w Bibliotece”. Jest on realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W tym roku Biblioteka będzie realizowała projekt wspólnie z Trzebińskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, a zajęcia będą odbywały się w Domu Kultury „Sokół”. Celem projektu jest zwiększenie u osób 50+ umiejętności korzystania z usług finansowych, w tym bankowości elektronicznej oraz bezpiecznego poruszania się w świecie finansów. Serdecznie zapraszamy na spotkania, gdzie w miłej i przyjaznej atmosferze będziemy poznawać tajniki finansów. Każdy uczestnik po zakończeniu projektu otrzyma upominek.

Zapisy: Dom Kultury „Sokół” pok. nr 212, tel. 32/611 06 21

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka tel. 32/612 13 98 wew.102