Obrazek files/mbp/img/Klub_Czytelniczy/Klub%20Czytelniczy.jpg

Przy kawie o książkach...

W fantastycznym gronie kilkunastu miłośników czytania w Bibliotece Głównej MBP w Trzebini oraz na wybranych filiach bibliotecznych rozpoczął wczoraj działalność Klub Czytelniczy "Książka i Kawa". Spotkanie organizacyjno-integracyjne szybko zaowocowało inspirującą dyskusją o literaturze; od kryminałów, przez powieści obyczajowe, aż po literaturę faktu (zahaczając nawet o fantastykę) i pewne jest jedno - wszystkich nas łączy miłość do dobrych książek. Z uwagi na różnorodność upodobań czytelniczych Członkowie Klubu zgodnie zadecydowali, że sztywne zasady nie są dla nas. Rezygnujemy zatem z utartych schematów omawiania narzuconych odgórnie tytułów, na rzecz swobodnej wymiany książkowych "polecajek", które w kolejnych miesiącach na pewno będzie można wypatrzeć na bibliotecznych półkach oraz w Internecie. Biblioteka już tworzy plan na kolejne spotkania, pomysłów zrodziło się mnóstwo, a niespodzianek dla Klubowiczów nie zabraknie. Zachęcamy kolejnych Czytelników do przyłączenia się do nas, bo drzwi Klubu pozostają otwarte dla wszystkich miłośników książek. Widzimy się znów za miesiąc: 27 października 2022 o 17:00!