Kolaż ze zdjęć

Relacja ze spotkania z dietetykiem

Kawa jest zdrowa, schabowy w niedzielę nam nie zrobi nic złego, a w zdrowym odżywianiu nie chodzi o to, by sobie odmawiać wszystkiego, co lubimy, lecz jedynie by zachować rozsądek. Bo, jak powiedział nasz gość, to "dawka czyni truciznę". Tych i wielu innych ciekawych rzeczy dowiedzieli się uczestnicy kolejnego wakacyjnego spotkania w naszej bibliotece. W czwartek 28 lipca mieliśmy przyjemność gościć panią Agnieszkę Dąbek-Drobny, dietetyka klinicznego i psychologa, która w szalenie interesujący sposób opowiedziała nam, czym tak naprawdę jest zdrowe żywienie, wyjaśniła wiele skompilowanych pojęć i podzieliła się z nami swoją ogromną wiedzą. Powiedziała nam także co nieco o różnych dietach i odpowiedziała na całą masę pytań ze strony słuchaczy.