Obrazek files/mbp/img/pdf/Biuletyn_gminny/biuletyn_gminny_sierpien_2023.jpg

Sierpniowe wydanie biuletynu gminnego

Zachęcamy Państwa do sięgnięcia po kolejny numer biuletynu gminnego „Z serca Trzebini”. Przeczytać w nim można, m. in. o opublikowanym końcowym raporcie z prac analitycznych dotyczących deformacji terenu w gminie Trzebinia, o inwestycjach poczynionych w gminie oraz o zaproszeniu na cykliczną imprezę „Herbatka u Zieleniewskich”, która odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia. Jak co miesiąc jest też recenzja książki. Tym razem „Schronisko, które przestało istnieć” Sławomira Gortycha. Jako Biblioteka zachęcamy do udziału w corocznym konkursie „Wakacyjny Mistrz Czytania”. Zachęcamy też wszystkich trzebinian do udziału w ogólnopolskim wydarzeniu pod honorowym patronatem pary prezydenckiej, jakim jest Narodowe Czytanie. 9 września o godzinie 10:00 rozpoczynamy czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej!
Pamiętajcie też o środowych spotkaniach dla miłośników szydełkowania i sierpniowym Klubie Czytelniczym "Książka i kawa".