Słoneczny czerwiec u miłośniczek szydełkowania

Nasza pracowita grupa miłośniczek robótek ręcznych czerwiec rozpoczęła z przytupem, od udziału w Światowym Dniu Dziergania w Miejscach Publicznych, który wypadał w tym roku 8 czerwca. Była to dla Pań spotykających się co tydzień na „Drutach i Szydełku” okazja, by wyjść poza mury Biblioteki i dziergać wspólnie wśród skąpanej w słońcu zieleni przed budynkiem. Akcja spotkała się z miłymi reakcjami przechodzących mieszkańców miasta, którzy z zainteresowaniem zatrzymywali się i dopytywali, co się tutaj „wyrabia”. Członkinie grupy jak zawsze oszałamiają zdolnościami i bogactwem pomysłów. W galerii poniżej obejrzeć można przepiękne prace, które mieliśmy okazję podziwiać na wszystkich czerwcowych spotkaniach.