Zastępca Burmistrza, Anita Lipnicka, Dyrektor MBP, Marta Sikora oraz pracownicy wraz z artystami

Spotkanie z okazji jubileuszu 70 – lecia

10 maja był dla naszej Biblioteki dniem wyjątkowym. Świętowałyśmy 70 – lecie MBP w Trzebini. Rano nas najmłodsi Czytelnicy mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne „Złota rybka” zaprezentowane przez Studio Teatralne „Sztuka”. Punktem kulminacyjnym dnia było jednak spotkanie o godzinie 18:00. Krzysztof Trebunia - Tutka wraz z kapelą „Śleboda” zaprezentowali nam twórczość Kasprowicza, Tetmajera, Witkacego i Tischnera w oprawie muzyki góralskiej. Było poetycko i nastrojowo, muzycznie, a momentami głośno i z humorem. W czasie spotkania Zastępca Burmistrza Miasta Trzebini, Anita Lipnicka wręczyła Dyrektor Biblioteki, Marcie Sikorze, pamiątkową paterę z okazji obchodów jubileuszu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.