Stoisko bookcrossingowe MBP na pikniku w stylu PRL

Stoisko biblioteczne na Pikniku 1 Maja

Piknik pod hasłem „Powrót do przeszłości. Trzebinia w PRL” na stałe wpisał się do kalendarza gminnych wydarzeń. Tym razem odbył się na placu przy ulicy Ochronkowej. Stare samochody i motocykle, charakterystyczne stroje, przejazdy autobusami  „z duszą” i oczywiście muzyka z tamtych lat. Wszystko z nutą sentymentalizmu i historii w tle… Oczywiście przy takiej okazji nie mogło zabraknąć naszej Biblioteki! Czytelnicza akcja bookcrossingowa również powoli staje się stałym elementem ważniejszych wydarzeń w gminie. Zgodnie z założeniem hasła „książka w obiegu” biblioteczne stoisko oferowało książki, zakładki, płyty z filmami i bajkami. Dziękujemy Wszystkim, którzy nas odwiedzili! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.