„Stwórz zapach dla siebie” – warsztaty robienia perfum z olejków eterycznych

Już niebawem kolejne fantastyczne spotkanie w naszej Bibliotece! Będziemy mieli przyjemność gościć ponownie Teresę Garstkę, która tym razem poprowadzi dla nas warsztaty robienia perfum z olejków eterycznych: „Stwórz zapach dla siebie”. Uczestnicy poznają podstawy wiedzy o aromaterapii oraz zasady bezpiecznego używania olejków eterycznych, dowiedzą się także, jak łączyć ze sobą zapachy. W czasie warsztatów każdy uczestnik skomponuje dwie własne mieszanki zapachowe.

Warsztaty odbędą się już w następną środę, 19 czerwca, o godzinie 17:15. Wydarzenie to będzie płatne – koszt udziału wynosi 90 zł od osoby. Obowiązują zapisy, przyjmujemy je do 17 czerwca! Zapisy i bardziej szczegółowe informacje dostępne w Mediatece lub pod numerem telefonu 32/612 13 98, wew. 107.