Seniorki podczas seansu

Styczniowe czwartkowe spotkania w bibliotece „Pod znakiem egzotycznych podróży”

Spotkania czwartkowe w chłodnym i ponurym styczniu to wirtualne podróże w ciekawe i ciepłe miejsca. Uczestnicy spotkań zapragnęli zobaczyć zabytki Iranu i egzotyczne klimaty pachnącego przyprawami i brzmiącego piszczałkami arabskiego suku. Kolejne spotkanie to wizyta w bajkowej, Toskanii na słonecznych winnicach. Na następne wybraliśmy się gondolą do słonecznej Wenecji. W atmosferę podróży pozwalała nam się wczuć muzyka i fragmenty filmów oraz zdjęć podróżników. Panie, które odwiedziły te miejsca wspominały i opowiadały o swoich wrażeniach.

W ramach cyklicznych spotkań czwartkowych w Mediatece odbyło się 25 stycznia spotkanie z Dzielnicowym, sierżantem Tomaszem Kuśpikiem. Grupa naszych stałych, miłych Gości obejrzała prezentację dotyczącą właściwego zachowania się w sytuacji, gdy zgubimy dokumenty. Druga część poświęcona była tematowi udzielania pierwszej pomocy.