Obrazek files/mbp/img/Projekt_Blisko/testowanie_gry/Gra.png

Testowanie gry

Z wielką radością informujemy, że w naszej bibliotece właśnie testujemy nową grę, która finalnie stanie się grą wielkoformatową, poświęconą historii Trzebini i okolic!

Fabuła gry została stworzona wspólnie z uczniami Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionu "Parasol" w Trzebini, dzięki czemu możecie być pewni, że będzie to wyjątkowa podróż przez naszą bogatą i fascynującą historię.

Koncepcja gry jest już przemyślana:

• Znamy misję graczy
  • Mamy przyjęte wstępne założenia dotyczące elementów gry i przebiegu rozgrywki
  • Opracowaliśmy pierwszą wersję instrukcji, wstępną planszę oraz schematy kart historii

Bibliotekarze już przeprowadzają pierwsze testowe rozgrywki!

Gra wielkoformatowa powstaje w ramach konkursu dotacyjnego BLISKO (2024 – 2025), w którym naszej Bibliotece udało się pozyskać środki na przeprowadzenie wielu działań w środowisku lokalnym. Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.