Tydzień Bibliotek

Dla bibliotek maj to miesiąc wyjątkowy. Co roku w dniach od 8 do 15 maja obchodzony jest Tydzień Bibliotek. To święto dla Czytelników i bibliotekarzy, którzy przygotowują dla swoich Użytkowników różne atrakcje. W tym roku, podobnie, jak w poprzednim, nasza oferta częściowo będzie miała charakter online. Tym, którzy odwiedzą naszą Bibliotekę, zaproponujemy wystawę wierszy członków TeKi czyli Trzebińskiego Klubu Artystycznego działającego przy MBP. Z kolei tym, którzy śledzą nasze media społecznościowe zaproponujemy konkurs na Facebook’u pt. „Co znajdziesz w Bibliotece?” oraz spotkanie autorskie online z panią Martą Matyszczak, autorką m. in. poczytnych powieści kryminalnych z humorem. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Regulamin_Konkursu_Tydzień_Bibliotek_2021.pdf (56.4 KiB)