Grupowe zdjęcie prowadzących i uczestników projektu o finansach

Uroczyste zakończenie projektu „O finansach w … Bibliotece”

Zakończyliśmy projekt „O finansach w … Bibliotece”. W trakcie uroczystości Dyrektor Biblioteki, Marta Sikora, wręczyła uczestnikom certyfikaty ukończenia szkolenia oraz okolicznościowe upominki. Podziękowania otrzymali także przedstawiciele instytucji z nami współpracujących przy realizacji projektu, pani Ewa Feliksiak reprezentująca Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy TCK w Trzebini, pan Lucjan Kawala, który wspierał nas od strony technicznej, pan Paweł Marchajski z Zakładu Karnego w Trzebini oraz pan Wojciech Momot, Opiekun Regionalny Projektu. Po części oficjalnej zaprosiliśmy naszych gości na poczęstunek przygotowany przez restaurację Del Paso w Trzebini. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.