Uwaga czytelnicy!

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 do odwołania wracamy do wypożyczania i zwrotu zbiorów bez możliwości wolnego dostępu do półek. Aby usprawnić obsługę Użytkowników zachęcamy do telefonicznego zamawiania zbiorów pod numerem telefonu 32 612 13 98 |wew. 100, 102, 105, 106. Obsługa Użytkowników odbywa się w holu z podziałem na strefę brudną i czystą. W holu Biblioteki jednocześnie może się znajdować nie więcej niż 5 osób. Jednocześnie przypominamy o konieczności zakładania maseczki, dezynfekcji rąk i zachowania dystansu społecznego. Od dnia 26 stycznia 2022 roku zaplanowane wcześniej z okazji ferii zimowych zajęcia dla najmłodszych nie odbędą się. Nie odbędzie się również zabawa karnawałowa. O nowym terminie wyżej wymienionej zabawy poinformujemy w naszych mediach społecznościowych.