Książka okładką do przodu trzymana w rękach

Uwaga! Konkurs dla uczniów szkół średnich

W nawiązaniu do tegorocznego Narodowego Czytania i utworu Gabrieli Zapolskiej proponujemy konkurs pt. „Moralność pani Dulskiej, czyli moralność na opak.” Wystarczy do 15 listopada 2021 roku napisać pracę konkursową. Praca nie może przekroczyć 250 słów. Należy ją, wraz z wypełnionymi załącznikami, dostarczyć mailowo na adres wb@mbp.trzebinia.pl lub przynieść osobiście do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini przy ulicy Narutowicza 10. Konkurs, którego organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini oraz Liceum Ogólnokształcące w Trzebini, skierowany jest do uczniów trzebińskich szkół ponadpodstawowych. Zachęcamy wszystkich uczniów do podjęcia wyzwania i spróbowania swoich sił pisarskich! Na zwycięzców czekają nagrody!

Regulamin_konkursu_Moralność_ pani_Dulskiej_na_opak.pdf (177.6 KiB)
Załącznik_nr_1_do_ Regulaminu .pdf (46.9 KiB)
Załącznik_nr_2_do_Regulaminu_Oświadczenie_rodzica.pdf (47.2 KiB)
Załącznik_nr_3_do_Regulaminu_Oświadczenie.pdf (97.7 KiB)