Wakacje z Biblioteką i nie tylko

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w zajęciach i spotkaniach, które przy okazji wakacji przygotowujemy dla naszych Użytkowników; i tych młodszych, i tych starszych. Od 29 czerwca, w każdy wtorek, w godzinach od 11:00 do 14:00 zapraszamy dzieci na edukacyjne zajęcia tematyczne. Z kolei dorosłych od 1 lipca, w co drugi czwartek o godzinie 17:00, zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniach dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej np. na o Sycylii, o zdrowym żywieniu, florystyce, pszczelarstwie czy sztuce robienia dobrego makijażu. Dla wszystkich przygotowałyśmy też konkurs pt. „Wakacyjny mistrz czytania.” Więcej informacji pod numerem telefonu 32 612 13 98 wew. 106. Z kolei na zakończenie wakacji, 4 września o godzinie 16:00 przy placu zabaw na ul. Słonecznej, zapraszamy na piknik, który przygotujemy dla Was wspólnie z Radą Osiedla Centrum.