Warsztaty dla kobiet w naszej Bibliotece

Zapraszamy Wszystkie Panie do udziału w 5 spotkaniach warsztatowych w ramach projektu "Akademia Mamy", realizowanego przez Fundację Sama Mama.

Moduły tematyczne:
14. 11. - Zadbaj o dialog w rodzinie,
21. 11. - Wychowanie z szacunkiem
24. 11. - Zarządzanie sobą w czasie
28. 11. - Asertywność w domu i pracy
30. 11. - Planowanie domowego budżetu

Warsztaty odbywać się będą w godzinach od 9:00 do 17:00.
W trakcie warsztatów dzieci będą miały zapewnioną opiekę.
"Program warsztatów został opracowany holistycznie. Uczestniczki znajdą tematy obejmujące pracę nad sobą oraz swoim poczuciem własnej wartości i pewności siebie, wyznaczaniem granic i asertywnością, po obszary zarządzania sobą w czasie i planowanie budżetu tak, by nauczyć się oszczędzać pieniądze szczególnie w tak trudnych czasach".

Warsztaty poprowadzi Dominika Hapek – Prezes Fundacji Sama Mama, mentorka kobiet, życiowa i zawodowa, absolwentka studiów doktoranckich na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, konsultant kryzysowy oraz mediatorka rodzinna.