Uśmiechnięty chłopczyk w trakcie rysowania. Nad nim balony w barwach Polski i Ukrainy

Warsztaty dla najmłodszych

Od najbliższego wtorku, tj. od 29 marca, zapraszamy wszystkie chętne dzieci na warsztaty plastyczne do naszej Biblioteki. Warsztaty odbywać się będą w każdy wtorek, w godzinach od 14:00 do 15:00. Będziemy wspólnie rysować, malować, wycinać, wyszywać i grać w gry planszowe. Więcej informacji w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży lub pod numerem telefonu 32 612 13 98 wew. 106. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Майстер-класи для дітей З наступного вівторка, 29 березня, запрошуємо всіх бажаючих дітей на мистецькі майстер-класи до нашої Бібліотеки. Майстер-класи відбуватимуться щовівторка з 14:00 до 15:00. Ми разом будемо малювати, малювати, вирізати, вишивати та грати в настільні ігри. Запрошуємо повеселитися разом!