Obrazek files/mbp/img/pdf/Biuletyn_gminny/biuletyn_gminny_wrzesie%C5%84_2023.JPG

Wrześniowe wydanie biuletynu gminnego

Zachęcamy Państwa do sięgnięcia po kolejny numer biuletynu gminnego „Z serca Trzebini”. Przeczytać w nim można, m. in. o relacji z pikniku w stylu retro, czyli o „Herbatce u Zieleniewskich o planach modernizacyjnych starego dworca autobusowego o wręczeniu nauczycielom trzebińskich placówek oświatowych aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego oraz o wizycie przedstawicieli miast partnerskich z okazji jubileuszu podpisania umów o współpracy. Jak co miesiąc jest też recenzja książki. Tym razem „Cylinder van Troffa” Janusza A. Zajdla. Jako Biblioteka zachęcamy do udziału w wieczorze poetycko-muzycznym Barbary Korczyk, pt. „Muzyka duszy”, który odbędzie się 29 września o godzinie 17.00. Natomiast 13 października zapraszamy na Spotkanie autorskie z Małgorzatą Płoszaj również o godzinie 17.00.
Pamiętajcie też o środowych spotkaniach dla miłośników szydełkowania oraz o wrześniowym Klubie Czytelniczym "Książka i kawa" i październikowym Klubie Numizmatycznym.