Władze miasta i zaproszeni goście czytają wiersz na festynie z okazji Dnia Matki i Dziecka

Wspólne czytanie wiersza Jana Brzechwy

Coroczną tradycją jest wspólne czytanie wiersza podczas festynu z okazji Dnia Matki i Dziecka odbywającego się przy parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebini. W tym roku czytaliśmy wiersz „Pali się!” Jana Brzechwy. Dla mieszkańców Trzebini czytali Jarosław Okoczuk – Burmistrz Miasta Trzebini wraz z małżonką Małgorzatą Okoczuk, Marta Sikora – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini, Anna Kawala – Sekretarz Gminy Trzebinia, Wiesław Pałubski – Prezes Miejskiego Zarządu Nieruchomości, Magdalena Hajdus-Kawala – Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego „Błękitna Laguna”, Edyta Surowiec – Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 2, Małgorzata Kubarek – współprowadząca niedzielne spotkanie, ks. Stanisław Bercal – proboszcz parafii, która gościła rodzinny festyn, Mirosław Witoń reprezentujący Dwór Zieleniewskich, Waldemar Wszołek – Przewodniczący Rady Miasta oraz Marcin Sandecki – Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebini. Wszystkim czytającym i słuchającym serdecznie dziękujemy!